Jihlavští dorostenci dokázali ve 3. přípravném zápase porazit Táborsko nejtěsnějším možným způsobem 0:1 (0:1). I přes velké množství šancí Vysočiny se jako jediný dokázal prosadit ve 20. minutě Adam Šubert.
logo logo
0:1(0:1)

FC SILON Táborsko:

FC Vysočina Jihlava - starší dorost: Trešl - Novák, Puzrla (46. Trynchuk), Dolejší (60. Seknička), Půža - Maňásek (60. Pivnička), Veselý - Bouchner, Palán (46. Rais), Matoušek - Šubert (60. Šlechta)

• Branky: 20. Šubert
  • Diváci: 50

"První poločas se hrál otevřený fotbal s možnostmi na obou stranách, po dobře sehrané kombinaci jsme šli do vedení. Druhá část utkání byla zcela v naší režii, ale bohužel z mnoha možností jsme brankový účet nenavýšili." přidal komentář k utkání hlavní trenér staršího dorostu Josef Vrzáček

Pokračovat na další článek:

David Oulehla: První poločas byl z naší strany velmi slabý

Mnoho zajímavých respondentů nabídla pozápasová úvaha, koho oslovit s žádostí o zhodnocení utkání. Naše volba nakonec padla na gólmana Pavla Soukupa, exjihlavského stopera Filipa Vedrala, našeho bývalého trenéra Jana Kameníka a samozřejmě též přinášíme slova kouče Davida Oulehly. Včetně přepisu základní části informací.