V sobotu sehrály svůj úvodní duel zimní přípravy celky divizní juniorky a dorostu U19, jenž nastupuje v nejvyšší soutěži. Lépe si vedl náš první dorost, který juniory doplněné o hráče z kádru U18 přehrál 3:1 (1:0). Branky dorostu FC Vysočina stříleli Farka, Šmíd a Veselý, za "béčko" vyrovnával z penalty Miška.
logo logo
1:3(0:1)

FC Vysočina Jihlava B: Janota (55. J.Procházka) - Dolejší (45. Pekárek), Wiederlechner (45. Horák), Mikuška - Savi (45. Staněk), Procházka D. (80. Miška), Miška (55. Záviška), Zacha (45. Blažek) - Trojan (55. Šebek), Prudík (45. Fila M.) - Zimmermann (45. Bulička).

FC Vysočina Jihlava - dorost A: Leška (46. Trešl) - Chytrý (46. Raitmajer), Švanda (46. Puzrla), Haala (46. Šmíd), Farka (60. Jelínek) - Smejkal (46. Veselý), Panský (46. Matoušek) - Och (60. Starý), Záruba, Udržal (55. Maršík) - Raus (46. Klouček).

• Branky: 55. Miška (pen.) - 35. Farka, 65. Šmíd, 70. Veselý
  • Diváci: 50

Komentář trenér U19 Josefa Vrzáčka: "Úvodní zimní přípravný zápas jsme sehráli s naší juniorkou, která byla doplněna hráči z dorosteneckého týmu U18. Vyjma začátku druhého poločasu jsme měli mírně více ze hry. Šanci dostal celý kádr, který byl na zimní přípravu doplněn o sedm mladších hráčů."

Pokračovat na další článek:

První týden přípravy završil modelový duel žlutí vs. modří

Fotbalisté FC Vysočina dnes završili úvodní týden zimní přípravy modelovým duelem „žlutí“ vs. „modří“. Hrálo se netradičně 3 x 20 minut a branky na umělé trávě v areálu Na Stoupách padly pouze dvě. Za žluté skóroval sedmnáctiletý mládežnický reprezentant Filip Šancl a za modré se z penalty trefil Justin Araujo-Wilson.