Včera
Druhý tým mladšího dorostu neudržel poločasové vedení a v domácím utkání s brněnskou Zbrojovkou prohrál 2:3 (2:1). Diváci viděli svižný úvod, během prvních deseti minut padly hned tři branky. Vedení Vysočině zajistil už v 5. minutě Bláha, hosté však o tři minuty později vyrovnali. Ještě před přestávkou vrátil domácím náskok proměněnou penaltou Vašků. Po změně stran ale jihlavští mladíci doplatili na několik chyb v defenzivě a Zbrojovka skóre otočila. Šestnáctka tak v závěru sezony neprožívá ideální období. Z posledních sedmi utkání získala body pouze dvakrát, po jedné výhře a jedné remíze. Poslední šanci zakončit ročník vítězně bude mít v sobotu na hřišti Kroměříže.
Jihlavská U16 už má i přes jedno neodehrané utkání jistotu konečného devátého místa v šestnáctičlenné tabulce MSDL. Přesto druhou dorosteneckou ligu opustí a sestoupí do třetí soutěže. Důvodem je automatický sestup navázaný na pád kategorie U19 z Celostátní dorostenecké ligy.